Foremki silikonowe

Systematycznie poszerzamy ofertę, aby proponować naszym słodkim Klientom uniwersalne, a zarazem oryginalne cukiernicze formy silikonowe. Pragniemy, aby były na tyle przydatne i praktyczne, żeby nasi Klienci wracali do nas po kolejne! Szczególnie polecamy świąteczne formy silikonowe, te imitujące bohaterów najpopularniejszych kreskówek czy przypominające słodkie zwierzaki i rośliny.

Projektowanie ozdobnych foremek silikonowych

Poświęcamy wiele czasu na projektowanie silikonowych foremek na ciasta, dlatego możesz mieć pewność, że cechują się one niezwykle wysoką jakością wykonania – do którego wykorzystujemy bezpieczny i wytrzymały silikon. W efekcie nasze foremki są niezwykle uniwersalne – można je wykorzystywać zarówno do wycinania i wzorowania, jak i zalewania płynną czekoladą czy masą cukrową. Ponadto coraz więcej naszych Klientów wraca do nas z recenzją, że silikonowe foremki do ciast są niezwykle przydatne także w kreatywnej zabawie z dzieciakami!

Dzięki cechom charakterystycznym użytych materiałów są niezwykle giętkie i nie przywierają do żadnej z mas – dzięki temu można w nich formować cudowne figurki z domowych mas kreatywnych, takich jak m.in. masa solna, papierowa czy piaskowa.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.