Formy do ciast postacie z kreskówek

Wybierz ulubionego bohatera i upiecz jego podobiznę z wykorzystaniem form do ciast postacie z kreskówek ! Mamy gotowe akcesoria, dzięki którym stworzysz oryginalne i jedyne w swoim rodzaju ciasteczka imitujące takich bohaterów, jak: 

  • Skye, Rocky, Zuma, Rubble, Everest i Marshall z Psiego Patrolu wraz z odbiciem łapki i znaczka bajki;
  • charakterystyczne „HP” i okulary z Harry’ego Pottera;
  • George sam lub ze Smokiem, Świnka Peppa, Królik Rebecca, Tata Świnki Peppy, Słoniątko Emily, Kotka Candy, Smok, Owieczka Susie, Lisek Fredy, Kucyk Pedro;
  • Ludzik LEGO i głowa LEGO;
  • Pumba i Timon z Króla Lwa;
  • ogony syrenki.

Systematycznie uzupełniamy naszą ofertę o nowe foremki do ciast z postaciami z bajek i kreskówek, aby nasi Najmniejsi Klienci mogli wraz z opiekunami tworzyć niezapomniane słodycze, które są doskonałym pomysłem nie tylko na przekąskę, ale także podarunek dla bliskich! Zachęcamy do samodzielnego przystrajania wypieków i dzielenia się nimi wśród znajomych. Chwile wspólnego wypiekania, a następnie przystrajania ciastek to doskonała okazja nie tylko do zaciekawienia Najmłodszych, ale także zorganizowania im kreatywnego spędzania czasu.

Charakterystyka form cukierniczych z postaciami z kreskówek

Oferowane przez nasz sklep formy cukiernicze z postaciami z kreskówek mają charakter wzornika z wycinką – dla jeszcze prostszego nadawania specjalnego kształtu wypiekom, a także możliwość wybrania dowolnego rozmiaru. Wykonane są z najwyższej jakości bioplastiku PLA, który jest bezpieczny także dla dzieci. 

Z wykorzystaniem naszych foremek Psi Patrol wytniesz postacie z grubego ciasta piernikowego, masy cukrowej, czy standardowego ciasta kruchego. 

Bezpłatne projektowanie foremek do ciast postacie z kreskówek

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą foremek do ciast postacie z kreskówki. Jeśli jednak w naszym zestawieniu nie znajdziesz interesującego Cię motywu – uspokajamy! Zapewniamy bezpłatne projektowanie foremek do ciast z podobiznami z kreskówek i stworzenie ich z tego samego materiału, co pozostałe formy cukiernicze.

Wyświetlanie 1–12 z 28 wyników