Kubki

Wśród naszej oferty znajdziesz kolorowe, pocieszne foremki na ciastka kubek, w których rozkochasz się od pierwszego wejrzenia! Są tak słodkie, że zanim je schrupiesz – będziesz miał ochotę wypić w nich pyszną, gorącą czekoladę! Sprawdź nasze silikonowe kubeczki i ciesz się nowym artykułem w swojej kuchni lub pracowni cukierniczej!

Kubek z masy cukrowej

Foremki w kształcie kubka mogą niejako nakierować Cię w przygotowaniu dekoracji. W jaki sposób?  Nie dość, że po upieczenie możesz przyozdobić je bitą śmietaną, posypać kakao lub kawą i dodać kojarzące się z gorącym napojem pozostałe dekoracje, to możesz je przygotować także w formie dodatku do kawy! Wystarczy, że wybierzesz mniejszą opcję produktu lub zamówisz u nas malutkie foremki kubeczki, które wykorzystasz do zrobienia wesołego kubka z masy cukrowej i dodasz wprost do kawy!

Przygotowując napój dla dzieciaków, możesz dodać ulubionych bohaterów wykonanych dzięki foremkom do ciasta postacie z bajek, które zachęcą do picia kakao czy gorącej czekolady, a przy okazji zaciekawią i pobudzą wyobraźnię.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7