Śnieżynki

Wykorzystując nasze formy silikonowe śnieżynki, masz pewność, że po upieczeniu Twoja masa będzie wyglądała niemal identycznie! Samodzielnie projektujemy produkty, co gwarantuje naszym Klientom pewność najwyższej jakości akcesoriów. Od lat zajmujemy się pracą z formami silikonowymi, dzięki czemu doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest dobre rozmieszczenie szczegółów w cukierniczych formach silikonowych.

Fakt ten jest niezwykle istotny szczególnie w foremkach do ciast śnieżynki czy tych imitujących zwierzęta, gdzie należy na małym obszarze umieścić jak najwięcej wypustek zapewniających zachwycający efekt po upieczeniu!

Ciastka śnieżynki

Ciastka śnieżynki upieczesz z dowolnej masy – jednakże najbardziej polecamy wykorzystanie foremek do pierniczków, kruchych ciasteczek, figurek czekoladowych czy ozdób okazjonalnych. Wykorzystując je w domowym zaciszu, zachwycisz swoich najbliższych, a pracując z nimi w profesjonalnej pracowni cukierniczej, stworzysz oryginalne wypieki i akcesoria do tortów, które zostaną zapamiętane na długo!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11