Topper na ciasto

W naszym sklepie kupisz śliczne toppery na ciasto w modnych wzorach i kolorach – idealne na każdą okazję! Wykorzystanie tego typu ozdób to doskonały sposób na urozmaicenie każdego wypieku oraz nadanie przyjęciu indywidualnego charakteru. Oryginalne toppery do wypieków wyprodukowane są w taki sposób, aby umożliwić wbicie w każde ciasto – jednocześnie nie zaburzając jego powierzchni oraz znajdujących się na nim ozdób.  

Sprawdź naszą ofertę cake topperów i wybierz ten jedyny – idealnie dostosowany do Twoich potrzeb! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem, a w nim m.in. silikonowe formy cukiernicze czy ozdobne foremki do ciast w różnych wzorach i kolorach! 

Toppery na tort urodzinowy 

Oferujemy nietuzinkowe toppery na tort urodzinowy w modnych wzorach i kolorach – wprost idealne dla każdego solenizanta! Wykorzystanie tego typu ozdób to doskonały sposób na urozmaicenie każdego wypieku oraz nadanie imprezie określonego motywu, przy jednoczesnym umileniu czasu osobie obchodzącej urodziny! 

Topper „Happy Birthday” świetnie wpisuje się w aktualne trendy, a w dodatku wspaniale prezentuje się na torcie! Napis umieszczony jest na specjalnie dostosowanym szpikulcu, który ułatwi umieszczenie go w każdym wypieku. To szybki sposób na unikatową dekorację tortu dla dzieci i dorosłych w każdym wieku! 

Nasze oryginalne toppery na tort wykorzystasz zarówno dla solenizantów, jak i solenizantek, samodzielnie aranżując wygląd wypieku. Ozdoby na ciasto to modny i nietuzinkowy sposób na wprowadzenie nastrojowego i sprzyjającego radości klimatu! Zaskocz swoich najbliższych pomysłowością i wybierz jeden z naszych tanich topperów! 

Wyświetlanie jednego wyniku