Myszki

Oferowane przez naszą firmę foremki na ciastka myszki to standardowe wycinki połączone ze wzornikami – zapewniające szybkie i dziecinnie proste nadawanie niesamowitych kształtów oraz motywów każdej masie cukierniczej. Dzięki nim zaledwie jednym ruchem ręki wykroisz i wyrzeźbisz piękne motywy z zachowaniem najdokładniejszych szczegółów. Przekonaj się sam, jak łatwo można stworzyć niesztampowe ciastka i ozdoby cukiernicze z wykorzystaniem naszych silikonowych foremek myszek!

Proste dekoracje z silikonowymi foremkami

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia całej oferty foremek na ciastka myszki, a także innych zwierzaków – mamy słodkie i urocze foremki na ciastka motyle, zachwycające kotki czy śliczne króliczki, które doskonale nadadzą się także do świątecznych i wiosennych dekoracji!

Materiał, z którego wykonane są foremki, jest giętki i elastyczny, co ułatwia wyjęcie z nich zastygniętych ozdób wykonanych z masy cukrowej czy rozpuszczonej czekolady. Odkryj w sobie artystyczne powołanie i baw się w kuchni dzięki naszym foremkom! Trzymamy kciuki za wszystkie wypieki i niecodzienne dekoracje na każdą okazję!

Wyświetlanie jednego wyniku